|
|
|
|
|
 |
 |
|
 |
|
 |
Artiesten geven muziekopbrengst vandaag aan giro 555
21 januari 2010
Tientallen Nederlandse artiesten, componisten, producers en de muziekindustrie werken vandaag mee aan de benefietactie voor Haïti. Niet alleen treden zij belangeloos op in radio- en tv-uitzendingen, ook geven zij de complete opbrengst van één van hun liedjes aan Giro 555.
De liedjes kunnen in ruil voor een donatie van € 1,30 per liedje worden gedownload via de speciaal gecreëerde downloadsite www.muziekvoor555.nl. Er zijn ook snel te downloaden bundels van twintig liedjes in ruil voor een donatie van € 25.
Er zullen ondermeer liedjes beschikbaar zijn van Marco Borsato, Kane, Kyteman, Jan Smit, Nick & Simon, Anouk, Bløf, Miss Montreal, Alain Clark, Di-rect, Don Diablo, Frans Duijts, Guus Meeuwis, JURK!, Acda en de Munnik, Rob de Nijs, Thomas Berge, The Opposites, Dio, Trijntje Oosterhuis, Janine Jansen, Waylon en Within Temptation.
De actie loopt vandaag (donderdag) van 06.00 uur 's ochtends tot middernacht.
www.MUZIEKvoor555.nl
|
|